NOWOCZESNA choinka PREMIUM ośnieżona na PNIU 240CM choinki sztuczne

320,00 zł

sprzedam


NOWOCZESNA Ostróda, choinka Ostróda, PREMIUM Ostróda, ośnieżona Ostróda, PNIU Ostróda, 240CM Ostróda, choinki Ostróda, sztuczne Ostróda

choinka Ostróda, święta Ostróda, rękodzieło Ostróda

Uwaga! Lampki choinkowe 100LED GRATIS! (światło ciepłe białe)

Mają Państwo dość zakupów przez Internet ponieważ otrzymany towar odbiega od tego ze zdjęć? Jesteśmy pewni swoich produktów. Jeżeli choinka nie sprosta oczekiwaniom klienta odbieramy ją na swój koszt w terminie 7dni od dostarczenia towaru.
Nie wstawiamy zdjęć wirtualnie powiększonych oraz upiększonych choinek.
Wszelkie fotografie robione są w mieszkaniach zadowolonych klientów.

Nasza działalność powstała w 1992 roku .Głównie specjalizujemy się w produkcji choinek sztucznych. Nasze wyroby cechuje wysoka jakość wykonania ,które zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu.

Na życzenie klienta jesteśmy gotowi dostosować nasze produkty do jego wymogów.

Ogłoszenie dotyczy choinki sztucznej o wysokości całkowitej 240cm osadzonej na naturalnym pniu w donicy. Choinka ta jest nowością produkowaną przez naszą firmę. Wygląda naturalnie, doskonale imituje prawdziwą, ośnieżoną, leśną choinkę. Gałązki umocowano na naturalnym pniu na dużej wysokości od podłoża, zatem Twoje prezenty mogą się piętrzyć pod tym nowoczesnym drzewkiem bożonarodzeniowym.

Śnieg to mikrowłókna syntetyczne nanoszone z klejem na choinkę, co jest bardzo trwałym rozwiązaniem (nie jest to tani śnieg w spray 'u który po dotknięciu palcem opada z gałązki)

Choinka posiada solidną cementową podstawę, w której osadzono pień, co zapewnia stabilność drzewka. Taka podstawa, ukryta pod jutowym płótnem, jest doskonałą alternatywą dla klasycznego stojaka.

Kupując Nas mogą być Państwo pewni, że choinka jest jedyna w swoim rodzaju i nie znajdziecie jej w żadnym sklepie czy hipermarkecie. Każdy produkt jest wykonany ręcznie z największą dbałością o szczegóły.

Poniżej zdjęcia od zadowolonych klientów (różne rozmiary ,które również są dostępne na innych ogłoszeniach)

Ceny są bardzo zróżnicowane. Nie mamy stałego cennika przykładowych wysokości ze względu na to ze oferujemy choinki na różnych wysokościach pnia. Jedna grupa klientów woli wysoki widoczny pień, druga natomiast niski którego praktycznie nie widać. Na cenę końcową produktu wpływa tylko i wyłącznie cena korony(części zielonej) natomiast wysokość pnia jest dowolna i docinamy go na indywidualne zamówienia.

Pozostałe warianty cenowe dostępne na innych ogłoszeniach

Cennik choinek według koron:
100 cm 120zł ( wys całkowita 110-140cm)
120cm 180zł ( wys całkowita 130- 170cm)
150cm 240zł ( wys całkowita 160-220cm)
180cm 320zł (wys całkowita 190-240 cm)
220cm 460zł ( wys całkowita 220-260cm)


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 342

nr ogłoszenia: 17144